Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dotazy a komentáře výboru MO

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

schůze MO

(V. Toman, 7. 6. 2013 19:04)

Dobrý den, chtěl jsem se dnes dostavit na schůzi MO, ale byl jsem buď na špatném místě, nebo ve špatný čas. Byl jsem instruován na první pátek v měsíci na pátou hodinu do Podskalí.... Prosím o sdělení místa a času schůzí. Děkuji.

rybářské závody - dotazy

(Frýba Eduard - jednatel, 4. 6. 2013 12:38)

Paní Adel a pane Dandy, z důvodů povodní se výbor MO rozhodl, že ruší konání tradičních závodů - dětí i těch dříve narozených. Jednatel

Re: rybářské závody - dotazy

(Adel, 4. 6. 2013 16:41)

Moc děkuji za odpověď a ať se daří.

Dětské ryb.závody

(Adel, 4. 6. 2013 1:07)

Dobrý den,budou se konat 9.6 dětské závody vzhledem k počasí? A též bych se přimlouvala za větší formát plakátku s informacemi.Děkuji Adél

Rybářské závody sobota 8.6

(Dandy, 2. 6. 2013 21:13)

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda jsou informace - propozice na letošní závody ke shlédnutí i ve větším formátu...

týdenní povolenka

(Frýba Eduard - jednatel, 31. 5. 2013 23:45)

Pane Lednický, výdejce povolenky má pravdu - týdenní povolenka je na 7 dní a vámi uváděné argumenty bohužel jsou o osmi dnech. V současné době se pracuje na nových návrzích typů povolenek, které by zahrnovaly dobu mezi dvěma víkendy včetně, ale to je hudba blízké budoucnosti. Nyní platí 7 denní povolenka. Tzn. např. od soboty do pátku, což je sedm dní. Příjemné dny u našich vod přeje jednatel.

týdenní povolenka pre nečlenov črz.

(lednický ivan, 29. 5. 2013 8:47)

Dobrý deň.Každoročne chodíme s manželkou na Lužnicu rybárčiť.V minulom roku som pri kúpe týždennej povolenky mal problém.Ja ,ako každý rok som žiadal povolenku od soboty 12h-do soboty12h,čo je jeden týžden,tak ako je aj prenajatá chata.Predávajúci mi chcel predať povolenku od soboty 00h do piatka 24h.V tomto prípade by som prišiel o cca 24h možnosti loviť.V minulých rokoch som mal aj kontroly z rs a nemali žiadne výhrady.Podľa mňa je rozdiel medzi týždennou povolenkou(to čo žiadam ja) a 7 dňovou (ponuka predajcu).Viete mi poradiť,čo je správné,chceme si v klude užiť dovolenku a nespôsobovať problémy.Za skorú odpoveď ďakujem.Lednický Ivan.Piešťany.

účast na závodech

(Frýba Eduard - jednatel, 27. 5. 2013 12:51)

Pane Rympl, vzhledem k tomu, že se závody pořádají na svazových vodách musí chytající závodník splňovat požadavky rybářského řádu, tzn. musí mít rybářský lístek a povolenku. Hezké dny u jihočeských vod přeje - jednatel

účast na závodech

(jakub rympl, 20. 5. 2013 21:00)

jsem členem organizace udržujícím si členství, v současné době bez povolenky a rybářského lítku pouze s platnou členskou legitimací. Mohu se tímto účastnit závodů.

Mailové informování

(V. Toman, 7. 5. 2013 12:11)

Dobrý den, mrzí mě, že jsem prošvihl úklid z dubna 2013, protože jsem se asi 2 měsíce nekoukl na tento web. Bylo by možné shromáždit e-mailovou databázi členů MO a rozesílat jim mailem pozvánky na podobné i jiné akce, které jsou v zájmu MO?

Re: Mailové informování

(Frýba Eduard- jednatel, 7. 5. 2013 13:30)

Pane Tomane, vše je o ochotě. V současné době máme databázi členské základny v programu Lipan, kde je pamatováno i na tyto věci, je jen na členech, aby si u výdejce nechali dopolnit např. číslo telefonu, e-mail, také zaměstnání, aby toto mohl výbor využít pro svou činnost. Myslím, když se naučí členská základna "chodit" na naše stránky, tak o akcích, které pořádá výbor, se včas doví. Jednatel

chytání na slepém rameni u obce Břehy

(M.S., 2. 5. 2013 9:32)

Dobrý den, od kdy a hlavně do kdy ( respektive, který den bude jako první, kdy se tam bude moci začít chytak po ukončení závodů) bude platit zákaz chytání v této lokalitě kvůli závodům? Děkuji za odpověď.

Re: chytání na slepém rameni u obce Břehy

(Frýba Eduard - jednatel, 4. 5. 2013 9:20)

Pane M.S. hájení v rámci závodů bude od 7.6. do 19.6. První den lovu bude tudíž 20.6. Větší naději na úlovek budete mít, když se účastníte závodů dne 8.6. Hezké dny u vody přeje jednatel MO.

Rybářský lístek ....

(Frýba Eduard - jednatel, 28. 3. 2013 23:47)

Pane Kureši, každý nový člen ČRS musí absolvovat jednodenní školení, které je organizováno zpravidla jedenkrát do roka, přitom zaplatí zápisné 500,-Kč, dále musí zakoupit rybářský lístek na odboru životního protředí MÚ Týn nad Vltavou, zpravidla na 10 let za 500,-Kč, členský příspěvek - známku za 400,-Kč, nejste li důchodce pak 600,-Kč za brigádu (tu můžete však odpracovat 10 hod.), když toto vše splníte pak si můžete zakoupit povolenku, těch je několik druhů. Ceny za jednotlivé druhy najdete vlevo na liště "ceny povolenek". Zpravidla se kupuje jihočeská mimopstruhová, kde cena pro tento rok je 1300,-Kč. Takže zpravidla vstup do ČRS vás přijde na 3300,-Kč a to jsou administrativní záležitosti. Dále musíte zakoupit rybářskou výbavu, která stojí další finanční prostředky, ale to už závisí na vaší náročnosti. Školení v tomto roce již proběhlo a to 23.2.

Povolenka

(Miroslav Kureš, 28. 3. 2013 12:43)

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat jak získat Rybářský lístek,bydlím v Koloměřicích,nejsem zatím členem rybářského svazu,chtěl bych se stát členem a získat tak rybářský lístek,prosím co pro to musím udělat a jaký je celkoví ceník,prosím o radu děkuji moc s pozdravem Kureš Miroslav.
email.miroslav.kures@seznam.cz

závody

(Frýba Eduard jednatel, 21. 3. 2013 23:27)

Pane Rympl, závody na náhonu Bedrník budou 8.6. Omlouvám se za měsíční zdržení. Hezké zážitky ze závodů přeje jednatel Frýba

závody

(rympl, 21. 2. 2013 10:44)

prosím o sdělení termínu letošních závodů.

povolenka

(Frýba Eduard - jednatel , 12. 2. 2013 23:57)

Pane Pokorný, vzhledem k tomu, že nejste členem Českého ani Moravského rybářského svazu a vzhledem k tomu, že jste občanem Slovenské republiky, tedy pro nás cizinec, jste tedy nečlen svazu a platí pro vás cena povolenky na jeden týden "mimopstruhová " 1500,-Kč a pstruhová 1700,- Kč. Tuto nebo tyto povolenky můžete zakoupit v případě Týna nad Vltavou, v prodejně Víkend Macháček, na náměstí. Hezké zážitky u Vltavy přeje jednatel.

Rybársky lístok a povolenka

(Vladimír Pokorský, 8. 2. 2013 14:52)

Dobrý deň.
Som rybár zo Slovenska a chcel by som v lete prísť v rámci dovolenky, cca 7 dní, na chatu k Vltave. Poprosím o informáciu, ako sa dá vybaviť a koľko stojí povolenie na rybolov na sedem dní. Vlastním rabársky lístok a celozväzovú povolenku platnú na území SR.

prosba

(Martin Pekáč, 4. 2. 2013 14:46)

Dobrý den
Počátkem devadesátých let, či spíše přímo v roce devadesát jsem pobýval ve Vašem městě.Jako voják zákl.služby jsem tenkrát u Vás navštěvoval školení vedené tehdy jedním z Vašich členů/tuším pan Srnec/
Úspěšně jsem tehdy prošel jakýmsi testem a snad i nějakou praktickou zkouškou a obdržel rybářský lístek.
Po návratu domů jsem nějakou dobu nerybařil.Po pár letech jsem opět začal chodit na ryby.Tentokrát již na soukromý rybník.Tam jsem rybářský lístek ani povolenku nepotřeboval.
Asi před půl rokem jsem se přistěhoval do Prahy a rád bych znovu rybařil.Bohužel však jsem o značnou část svých osobních dokumentů přišel při zátopách.Rád bych Vás tímto tedy požádal,zda by Jste mi nevystavili potvrzení o tom že jsem již držitelem rybářského lístku byl.
Bylo mi totiž řečeno že při vystavení tohoto potvrzení nebudu muset projít znovu testy a lístek dostanu ihned.
Ujišťuji Vás že mé tvrzení je pravdivé a já skutečně rybařil na Vltavě jako řádný člen Vaší organizace.
Děkuji Vám za pochopení a případnou pomoc.
Martin Pekáč
ps:Již jsem se telefonicky informoval u nějakého pána z Vaší místní organizace.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9

následující »